چند خبر جدید از کشتی کج.


http://punk.samenblog.com/uploads/p/punk/384814.jpeg


چند خبر جدید از کشتی کجمتن در ادامه مطلب
امروز تولد 64 سالگی هالک هوگن است.تبریک به خودش و طرفدارانش.
شب گذشته براک لزنر در لایو اونت TAMPA که مخصوص شو اسمکدان لایو بود موفق شد سامواجو رو شکست بده و تایتلش را حفظ کند.اینم بگم مسابقه سر تایتل یونیورسال بود.
آندرتیکر در یکی از پی پر ویو های سوروایور سریس یا رسلمنیا 34 برای مسابقه ای دیگر به رینگ باز خواهد گشت که در حد شایعه می باشد.
دیروز سالگرد دبیوت Y2J،کریس جریکو به کمپانی wwf بود.جریکو در سال 1999 به کمپانی پیوست.
دولف زیگلر در اقدامی بسیار عجیب عکسی از خودش با رکابی بولت کلاب در محیط نت منتشر کرد.اضافه کنم قرار داد زیگلر در اوایل سال 2018 به اتمام می رسد که باید منتظر ماند و دید وی قرار دادش رو تمدید خواهد کرد یا به مقصد NJPW خواهد رفت.
براون استرومن در مورد رومن رینز گفت:استعدادی مثل رینز بر روی کره زمین نیست و رینز از بهترین هاست.
آسوکا در مصاحبه جدید گفت:هنگام بستن قرار داد با wwe دو هدف داشتم.هدفم نه تنها پیروز شدن بود بلکه بر جای گذاشتن رکورد نیز بود.
همچنین درو مکینتایر هم در مصاحبه جدیدش گفت:من نمیخوام در برند راو یا اسمکدان باشم و این موضوع رو قبلا هم گفتم،تنها میخوام جزئی از ان ایکس تی باشم و این افتخار بزرگیست.
صحبت های جدید نایا جکس:زمانیکه برای تشکر از وینس مکمن برای فرصتی که به من داده بود رفتم وینس مکمن به من گفت:تو مانند آندر د جاینت زنان هستی.
کمپانی wwe در حال برنامه ریزی مسابقه بین زنان بخش UFC و زنان WWE در پی پر ویو رسلمنیا 34 یا سوروایور سریس 2017 می باشند.
ثبت مسابقه جدید برای پی پر ویو ان ایکس تی تیک آور بروکلین:
آندراده الماس مقابل جانی گارگانو.نویسنده امیر بارسا


برچست ها :