X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد? سی ام پانک نیوز - 8مچی که رومن به هیچ قیمتی نباید میباخت ?
صفحه نخست ارسال مطلب ثبت نام ورود عنواين مطالب جستجو خورک طراحي قالب

عضويت سريع
نام :
نام کاربردي :
رمز عبور :
تکرار رمز عبور :
ايميل :
کد تاييد :
آمار کاربران
عضو شويد
ارسال کلمه عبور

kahkeshandl آمار مطالب
kahkeshandl کل مطالب : 366
kahkeshandl کل نظرات : 503

kahkeshandl آمار بازديد
kahkeshandl بازديد امروز : 9 نفر
kahkeshandl بارديد ديروز : 5 نفر
kahkeshandl بازديد ماه : 8 نفر
kahkeshandl بازديد سال : 174384 نفر
kahkeshandl بازديد کلي : 174384 نفر

kahkeshandl موتور جستجو
kahkeshandl ورودي گوگل امروز : 0 نفر
kahkeshandl ورودي گوگل ديروز : 0 نفر
kahkeshandl ورودي ديتاياب امروز : <-DataYab_Today-> نفر
kahkeshandl ورودي ديتاياب ديروز : <-DataYab_Last-> نفر
نويسندگان
دسته بندي : مقاله,

http://punk.samenblog.com/uploads/p/punk/385165.jpg


هشت مچی که رومن به هیچ قیمتی نباید میباخت


متن در ادامه مطلب


خوب اول از همه گاهی وقت ها رینز در جاهای اشتباهی برده قبول حالا در بعضی جاها رینز نباید میباخته چون نه تنها عابروی خودش بلکه عابروی کسای دیگه هم با باخت خودش به باد داده!

1- نیودیvSرندی اورتن و رومن رینز مسابقه 3 به 2 راو قبل پیبک 2015

برام مهم نیست نیودی الان چقدر محبوبن! اون موقع از الان رینز هم کم طرفدار تر بودن!(منظورم از لحاظ بو شدنه) فقط 1 نفر تو سالن نیودی رو تشویق میکرد که اونم جی بی ال بود!(جی بی ال کلا تو گذارش کردنش هیل هارو تشویق میکنه). در راو قبل پیبک رندی و رومن درحال اجرا پرومویی بودن که نیودی که تازه قهرمانان تگ تیم شده بودن وارد شدن و با رینز و اورتن  درگیریه لفظی پیدا کردن. درگیریه که تبدیل به مسابقه 3 به 2 شد! نیودی در اون مسابقه هیل بودن و از روش های مختلفی برای ضایع کردن رینز و اورتن استفاده میکردن. در اخر مسابقه رندی داشت اماده میشد برای ار کی او که بیگ ای یا کینگستون مزاهمش شدن و رینزم اومد که کمکش کنه و خواست اسپیر بزنه به کینگستون که خورد به رندی! بعدم وودز اورتن رو کاور کرد و نیودی برنده شدن! این ضایع ترین باخت اورتن و رینز به عنوان یه گروه بود! درسته که نیودی الان خوبن ولی اون موقع رینز تنها حریف همشون بود و این باور نکردنی بود که یه مشت اسکول رقاص دو اسطوره ی کمپانی رو شکست بدن!(از طرفدارهای نیودی عذرمیخوام).2-ست رولینز مانی ایند بنک 2016

پس از برگشت ست از مصدومیت ست دوباره با چهره هیل وارد شد! شخصیت هیل ست رولینز در اون زمان یه ایده ی مزخرف بود! کمپانی باز هم این شانس رو داشت که رینز رو از بو شدن نجات بده. چطور؟ کمپانی میتونست در راو پس از اکستریم رولز 2016 رینز رو به چهره هیل یا در همون اکستریم رولز 2016 رینز رو هیل کنه که از ای جی با چهره هیل ببره. به هر حال نه رینز هیل شد نه ست فیس شد. رینز با چهره فیس وارد مانی ایند بنک 2016 شد. چهره ای که غول های بزرگی رو از سروایور سریز 2015 تا تا خود مانی ایند بنک 2016 شکست داده بود. پس رینز باید این چهره رو حفظ میکرد اما متاسفانه در اون مسابقه به یک چهره هیل باخت! از همه بدتر کلین باخت! وقتی شما با یک چهره ی هیل مچ میدید باید اون هیل با تقلب ببره یا هر چیزی ولی ست رینز رو کلین شکست داد و اون موقع کسانی مثل ای جی،تریپل اچ، دین امبروز، شیمس و ........ که به رینز باخته بودند سنگ روی یخ شدند چون اکثرا اونها با کمک نتونستن رینز رو شکست بدن ولی ست با چهره هیل رینز رو کلین برد! خوشبختانه کمپانی همیشه یه پلن B داره و اونم کش کردن کیف مانی ایند بنک توسط امبروز بود و دوباره کمربند WWE به دست یه فیس افتاد.

3-کوین اونز رویال رامبل 2017

در راو جنیوریه 2017 رینز کمربند یو اس رو به جریکو باخت،در یک مسابقه 2 به 1 و بعد هم همه این انتظار رو داشتن که وقتی رینز کمربند یو اس رو از دست میده قهرمان یونیورسال میشه. در اون مسابقه رینز 70 درصد موقعیت دستش بود با وجود اینکه جریکو در قفس کوسه بود بازم دخالت میکرد و در اخر هم رینز داشت اماده میشد برای اسپیر که یهو یه پشمک گنده پیدا شد به اسم استرومن و حمله کرد به رومن و باعث شد رینز از کوین اونز ببازه! بعدم کوین اونز داخل پروموش با گلدبرگ گفت من هر سه عضو شیلد رو شکست دادم با اینکه اصلا اینکار رو نکرده بود! شاید رومن و ست رو با هر بازی و کلکی شکست داده بود ولی هیچ وقت نتونست امبروز رو شکست بده! در کل باخت رینز به اونز واقعا مزخرف بود! چون گلدبرگ در زیر 2 دقیقه کوین اونز رو شکست داد بعدم لزنر زیر 4 دقیقه گلدبرگ رو شکست داد! براکی که نمیتونست رینز رو با 3 اف فایو 13 سوپلکس و ........... شکست بده گلد برگ رو با یه اف فایو تسلیم میکنه گلدبرگی که کوین رو زیر 2 دقیقه شکست میده، کوین اونزی که رینز رو شکست میده ترو خدا انصاف رو داشته باشید


 

4-براون استرومن گریت بالز اف فایر 2017

خوب همون طور که میدونید رینز در رسلمنیای امسال آندرتیکر رو شکست داد و به قول مخالفانش کار بزرگی کرد(پوش زیادی گرفت) و کسی که آندرتیکر رو در رسلمنیا شکست میده به این معنیه که قوی ترین رسل تاریخه(به قول مخالفاش) پس باید در ادامه سال جاری مسابقات زیادی ببره و حریف های سرسختی رو شکست بره ولی این اتفاق برای رینز نیوفتاد(برعکس لزنر) رینز در یک PPV بعد از رسل یعنی پیبک 2017 به براون استرومن باخت! اونم کیلین! حالا خودتون تصور کنید رینزی که آندرتیکر نتونست شکستش بده براون استرومن که هنوز 2 سال هم از دیبوتش نگذشته تونست! یعنی براون استرومن از آندرتیکر قوی تره؟! بعضی ها میگن آندرتیکر سنش زیاد بود و نمیتونست رینز رو شکست یا میان میگن رومن مصدوم بود! خوب داداش همین رینز مصروم 2 هفته بعد بالور و 2 هفته بعدشم ست رولینز رو به صورت کیلین شکست داد یعنی بالور و ست اینقدر کوچیکن! اونا که سنشونم که کم بود! خوب حالا مصدوم بود قبول دیگه چرا در گریت بالز اف فایر به استرومن باخت؟! دوستان یه لحظه تصور کنید براون باعث شد که رومن قهرمان یونیورسال نشه، باز رینز تو فستلین انتقام گرفت ولی وقتی براون باعث شد رینز به ساموا جو ببازه اونم با سابمیشن رینز حتما باید انتقام میگرفت نه اینکه به براون دوباره ببازه و براون با اینکه هیله تبدیل به کسی بشه که رینز رو دوبار کیلین شکست داده!

5-بری وایت بتلگراند 2015

برام مهم نیست بری وایت چقدر به برد نیاز داشت، برام مهم نیست بری خیلی باخت داشت، برام مهم نیست پوشه خوبی بهش نداده بودن. وقتی یکی تو مسابقه مانی ایند بنک باعث میشه شما ببازید بعدشم با خانوادت تهدیدت میکنه،نمیزاره تو هیچ یک از مسابقاتت تمرکز داشته باشی و همش ببازی به کسایی مثل شیمس،بیگشو،کین و ست رولینز و.............. تماشاگرا انتظار یه انتقام جانانه رو دارن یعنی حداقل اون موقع داشتن! نه اینکه لوک هارپر دخالت کنه بعدشم رینز ببازه و بعد از اون بری یه غول دیگه بنداره وسط به اسم استرومن! که بعدشم همون غول جلویه رومن شاخ بشه! در کل باخت رینز به اغضای وایت خیلی ابهت رومن رو پایین اورد.در واقع فیود بری و رومن فقط به دلیل دور شدن رینز از تایتل WWE بود ولی خیلی طولانی شد و رینز تو اون فیود خیلی ضایع شد.(البته فیود خوبی بود و برای وایت ها خیلی ابهت اورد.) تصور کنید رینز و امبورز تنها حریف استرومن نمیشدن! باخت رینز به وایت خیلی باخت ناراحت کننده ای بود و تماشاگرا واقعا اون موقع دوستاشتن رینز ببره ولی خوب همیشه اوضاع به نفع تماشاگرا نیست.


6-براون استرومن راو مسابقه لست من استندینگ

این مسابقه،مسابقه ای بود که رینز به هیچ قیمتی چه با دخالت چه بی دخالت چه با تقلب چه بی تقلب اصلا نباید میباخت چون قبلا دوبار به استرومن کیلین باخته بود و اینجا رومن نیاز به برد داشت! ولی WWE باز هم بی جا رومن رو بازوند. رومن تا حالا در هیچ مسابقه لست من استندینگی نباخته بود و دلیلیم نداشت ببازه! اگه با حرفم مخالفید مسابقه رومن و بیگ شو رو در اکستریم رولز 2015 که یک مسابقه لست من استندینگ مچ بود رو حتما تماشا کنید! رومن خیلی وقته در مسابقات تک به تک در راو برنده نشده و یا با دیکیو باخته یا با دخالت و همشم با استرومن و جو مسابقه میده و همش هم میباز و فقط در مسابقه تریپل ترد برنده شده. رینز واقعا اینجا نیاز به برد داشت ولی متاسفانه باخت!

7-ساموا جو راو قبل گریت بالز اف فایر

این مسابقه برای اینکه جو ابهتش بیشتر بشه برگزار شد و بخاطره همین هم برندش جو بود. جو و رومن قبلا در مسابقه تک به تک باهم رو در رو شده بودن و جو با کمک استرومن برنده شد. اینبار هم براون دخالت کرد ولی بدترین اتفاق ممکن برای رومن افتاد یعنی با سابمیشن باخت اتفاقی که اصلا نباید می افتاد چون رینز تنها عضو شیلد بود که با سابمیشن نباخته بود ولی متاسفانه این اتفاق هم افتاد و رینز باخت و کریرش حسابی لکه دار شد

 

8-فین بالور راو قبل سامراسلم 2016

دوستان این مچی بود که رومن اصلا و ابدا نباید میباخت چون این واقعا خیلی ضایعست که شما از کسی که 2:30 از دیبوتش نگذشته شکست بخورید! شمایی که تریپل اچ رو شکست دادید! برنده رویال رامبل شدید! ای جی استایلز رو دوبار پشت سر هم شکست داده! واقعا باید با یه فینیشر به فین بالور ببازه! من نمی گم بالور کشتی گیر ضعیفیه برعکس یکی از بهترین رسلر های تاریخ این کمپانیه مچ هاش بی نظریند ولی خودتون قضاوت کنید ، گه یه کسی که تازه 2 ساعت دیبوت کرده وارد رینگ بشه تو یه مسابقه فیتال فور وی برنده بشه و بخواد مقابل شما قرار بگیره،شمایی که 3 بار قهرمان جهان شدی و کلی ابهت داشتی ولی شب قبل بخاطره پین شدنت تایتل WWE رو فرستادن اسمکدان و کلی ابهتت اومده پایین و نیاز به یه مچی داری که ابهتت رو ببری بالا، و میتونی این کار رو با شکست کسی که تازه 2 ساعت از دیبوتش گذشته انجام بدی شما انجام نمی دی؟! رومن حاضر شد بخاطره بالور بره کنار کاری که کمتر کسی میکنه و بالور رفت به سامراسلم و اولین قهرمان یونیورسال شد! این پوش بسیار برای بالور بزرگ بود شکست 2 عضو قدرتمند شیلد کمتر از 1 ماه! شک نکنید الان فین داره تشویق میشه ولی فردا همین هایی که دارن تشویقش میکنن میان میگن دوسش داشتیم ولی وقتی دیدیم چقدر خار پوشه ازش برمون اومد. چه خبر بود 1 ماه نشده این همه کار کرده و.....................شک نکنید این اتفاق میوفته چون یه بار برای رومن افتاده! من خودم به شخصه عاشقه بالور هستم ولی این برد واقعا خیلی برای رومن سنگین بود!
برچسب ها:
[ 23 مرداد 1396 ] [ 20:21 ] [ ashkan ]
آخرين مطالب ارسالي
درباره وبلاگ

نو مرسی 2017. دانلود سامر اسلم 2017, نتایج سامراسلم 2017, نتایج کامل راو 14 اگوست 2017 ، نتایج کامل راو 7 اگوست 2017, نتایج بتلگراند 2017, نتایج کامل راو 10 جولای 2017, نتایج کامل اسمکدان 11 جولای 2017, اخبار روز کشتی کج, نتایج پی پر ویو ها
امکانات وب